Ostujuhend

Rehvide tellimine

1. Sobiva toote otsimine. Otsingumootorisse on võimalik sisestada sõiduki tüüp ja rehvi mõõdud (laius, kõrgus, diameeter). Valikut saab kitsendada ka tootmisaasta ja tootja järgi. Valides rehvimõõdu ja vajutades „Otsi rehvi" nupule, suunatakse Klient edasi nimekirja, kus antud sõidukile sobivad tooted. Vajutades nimekirjas väljavalitud tootele, saab lugeda lisainformatsiooni antud toote kohta ning kauba sobivuse korral saab kohe valida soovitud koguse.

2. Klient valib E-Poes soovitavad toote(d) ning lisab need vajutades nuppu „Lisa ostukorvi“ Tellimusse („ostukorvi“).

3. Kui kõik sobilikud valikud on tehtud, saab Klient edasi liikuda vajutades „ostukorv" nuppu. Kinnituseks, et valiti õiged rehvid õiges koguses, kuvatakse Kliendi valik veelkord, jättes võimaluse kogust (koguseid) muuta ning Kaup ostukorvist kustutada. Kui Klient on veendunud ostukorvis oleva Tellimuse sisu õigsuses, siis saab Klient täita ära andmed seoses tellimusega.

4. Järgnevalt tuleb Kliendil täita andmed Kauba kättetoimetamise viisi ja koha osas („Vali transport“). Kui klient soovib Vevid AS-ile anda lisajuhiseid, siis tuleb need kirjutada see „Lisainformatsiooni“ lahtrisse.

5. Edasi liikumiseks tuleb Kliendil vajutada nuppu „Eelvaade“, Tellimuse katkestamiseks või ostukorvi muutmiseks nuppu „Tagasi“

6. Kliendil tuleb kinnitada Tellimus (valides „Kinnitan tellimus“), kus Klient saab kontrollida andmete õigsust ning valida maksmise viisi.